ZAKO Vam ponuka

Catering - Keďže vieme, že pre hostí je chutné a vizuálne pekné jedlo veľmi dôležité, pre našich klientov zabezpečujeme nie len „catering“, ale predovšetkým obrovský kulinársky zážitok.

Výber miesta – chcete mať posedenie v malej kaviarničke, vo veľkej sále alebo dokonca kaštieli či zámku? Všetky možnosti máme pre Vás pripravené.

Hostessing - agentúra zamestnáva profesionálne vystupujúcich mladých ľudí s aktívnou znalosťou anglického jazyka, na kultúrne, spoločenské a športové podujatia. Hostesky budú profesionálne reprezentovať Vašu firmu.

Program - zabezpečíme Vám atraktívny sprievodný program- tématické večery (filmová noc, historická noc, 60te roky atď.) ohňová show, exotické tance, módne prehliadky, ohňostroj, populárne spevácke a tanečné skupiny, všetko podľa Vášho výberu.

Zabezpečenie technického vybavenia - kompletná zvuková technika, osvetlenie.

Zabezpečenie dopravy - letecká doprava, tranfery, autobusová doprava, V.I.P. exkluzívna doprava alebo historické koče všetko podľa Vašich predstáv.

O nás

Žako Event- spoločenská agentúra Spoločenská agentúra Žako Event, Vám ponúka organizovanie spoločenských akcií, plesov, rodinných a firemných osláv, malých a veľkých posedení všetkého druhu a vzdelávacích akcií. Zabezpečíme Vám priestory, catering, zábavný program, originálnu výzdobu, všetko podľa vašich predstáv.


„Tri krát rozmýšľaj, kým niečo urobíš“ toto je staré čínske príslovie, ktorým sa riadi naša firma pre dokonalé splnenie Vašich prianí.


Našim cieľom je v prvom rade Vaša spokojnosť, a preto každú spoločenskú akciu riešime so samostatným a jedinečným prístupom ku každému nášmu klientovi. Každý z nás je jedinečný a my Vám „ušijeme“ na mieru splnenie Vašich požiadaviek. Hlavná myšlienka a téma Vašej párty, teambuildingu alebo len malého posedenia bude do detailu splnená.